Kilpailu 31.8.2019 Seuramestaruus 2019 - Avoin, paikka Royal Canin Areena, Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Pikkumini] [Mini] [Medi] [Pikkumaksi] [Maksi]

Pikkumini, koirakoita 4, ihanneaika 99 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 kleins Ina Eija Kumpula TSAU 82,05 -16,95 10 10 SEN
2 1 kkkämä Simo Eeva Savola TSAU 97,57 -1,43 45 45  
3 4 gribru Pähkinä Nina Aalto TSAU 145,67 46,67 20 66,67 VET, SEN
4 3 shitzu Maggie Mirka Pekkalainen TSAU 157,81 58,81 50 108,81  

Mini, koirakoita 12, ihanneaika 99 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 16 shelam Maya Maria Sori TSAU 70,14 -28,86 0 -28,86 VET
2 12 shelam Kirppu Lotta Jokinen TSAU 71,01 -27,99 0 -27,99 VET
3 13 käävil Pulla Sanna Kunnasvirta TSAU 71,26 -27,74 0 -27,74 VET
4 9 kääpin Mini Kirsi Kiljander TSAU 81,42 -17,58 5 5 VET
5 14 gribru Latte Nina Aalto TSAU 95,42 -3,58 5 5 SEN
6 11 gribru Tofu Nina Aalto TSAU 99,22 0,22 5 5,22 SEN
7 7 shelam Witzi Asko Jokinen TSAU 80,17 -18,83 10 10 SEN
8 8 gribel Manteli Nina Aalto TSAU 112,34 13,34 5 18,34 SEN
9 5 gribel Paipai Nina Aalto TSAU 103,52 4,52 15 19,52 SEN
10 10 shelam Malla Maria Sori TSAU 68,00 -31,00 20 20  
11 6 shelam Leya Maria Sori TSAU 76,56 -22,44 25 25  
12 15 shelam Gaia Asko Jokinen TSAU 148,60 49,60 70 119,60 SEN

Medi, koirakoita 10, ihanneaika 99 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 28 shelam Luca Eva Kajander TSAU 69,18 -29,82 5 5  
2 31 x-rotu Skrållan Åsa Rancken TSAU 75,77 -23,23 10 10 SEN
3 19 kromfo Tofsan Åsa Rancken TSAU 84,55 -14,45 15 15 SEN
4 33 auskel Eka Tiina Selenius TSAU 100,98 1,98 15 16,98 SEN, VET
5 25 espves Papu Sanna Kunnasvirta TSAU 85,27 -13,73 25 25  
6 26 manter Chili Kirsi Kiljander TSAU 78,72 -20,28 40 40  
7 21 auskel Toka Tiina Selenius TSAU 84,81 -14,19 50 50 SEN
8 27 shelam Hilma Asko Jokinen TSAU 104,47 5,47 45 50,47 SEN, VET
9 30 kesvil Sirius Kalle Kekarainen TSAU 69,99 -29,01 60 60  
10 18 kesvil Salli Kalle Kekarainen TSAU 131,61 32,61 50 82,61  

Pikkumaksi, koirakoita 5, ihanneaika 99 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 35 parcol Tyyne Olivia Helin TSAU 88,05 -10,95 10 10 LAPSI, VET
2 36 espves Bono Eva Kajander TSAU 76,47 -22,53 35 35  
3 34 pinser Sara Eerika Kiiski TSAU 124,94 25,94 10 35,94 VET
4 37 borcol Inxu Anne Ristiniemi TSAU 82,77 -16,23 45 45 SEN
5 38 borcol Ruuti Asko Jokinen TSAU 124,06 25,06 80 105,06 SEN

Maksi, koirakoita 5, ihanneaika 99 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 41 lyhcol Zorya Niina Manninen TSAU 76,30 -22,70 0 -22,70  
2 43 belpam Gia Maria Sori TSAU 95,23 -3,77 40 40 VET
3 44 lyhcol Tesni Niina Manninen TSAU 111,53 12,53 35 47,53 VET
4 42 slapko Juksu Marika Karulinna TSAU 124,00 25,00 25 50,00  
5 40 labnou Dax Salla Vartiainen TSAU 100,41 1,41 60 61,41