Kilpailu 10.9.2019 Syyskuun epikset, avoin, agility, paikka Royal Canin Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Pikkumini] [Mini] [Medi] [Pikkumaksi] [Maksi]

Pikkumini, koirakoita 2, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
  1 kleins Ina Eija Kumpula TSAU       HYL  
  2 kleins Ina Eija Kumpula TSAU       HYL ULKOP

Mini, koirakoita 4, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 käävil Urmas Kirsi Lindström ÅBSK 48,21 -1,79 5 5  
  1 parson Enni Marja Karjalainen ATT       HYL  
  2 shelam Sumi Elina Jalonen ATT       HYL  
  4 parson Enni Marja Karjalainen ATT       HYL ULKOP

Medi, koirakoita 5, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 espves Utu Liisa Haapsaari MYNSK 34,04 -15,96 0 -15,96  
2 5 brater Frida Paula Mickelsson KoKo ry 52,73 2,73 15 17,73  
3 2 brater Frida Paula Mickelsson KoKo ry 58,17 8,17 10 18,17 ULKOP
  3 shelam Taika Eeva Väntsi TSAU       HYL  
  6 espves Utu Liisa Haapsaari MYNSK       HYL  
  4 espves Toto Liisa Haapsaari MYNSK       POIS  

Pikkumaksi, koirakoita 11, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 12 mudi Jekku Eeva-Stiina Hatakka ATT 39,04 -10,96 10 10  
2 11 lagrom Lada Iida Salonen ATT 60,52 10,52 5 15,52  
  1 whippe Mervi Anette Lindell TSAU       HYL  
  2 mudi Hipsu Julia Pitkäranta ATT       HYL  
  3 borcol Inxu Anne Ristiniemi TSAU       HYL  
  4 koohon Winston Erica Nykvist TSAU       HYL  
  5 lagrom Lada Iida Salonen ATT       HYL ULKOP
  6 mudi Jekku Eeva-Stiina Hatakka ATT       HYL ULKOP
  7 whippe Tarja Anette Lindell TSAU       HYL  
  8 mudi Hipsu Julia Pitkäranta ATT       HYL ULKOP
  10 koohon Winston Erica Nykvist TSAU       HYL ULKOP
  9 borcol Inxu Anne Ristiniemi TSAU       POIS  

Maksi, koirakoita 4, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 labnou Nala Mathilda Suominen TSAU 43,86 -6,14 0 -6,14  
  1 borcol Silirimpsis Julia Pitkäranta ATT       HYL  
  4 borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU       HYL  
  5 borcol Silirimpsis Julia Pitkäranta ATT       HYL  
  2 dalmat Pörri Tarja Helsi ATT       POIS