Kilpailu 4.1.2020 A agilityrata, paikka Royal Canin Areena, järjestäjä TURUN SEUDUN AGILITYURHEILIJAT RY

[Pikkumini 3] [Mini 3] [Medi 3] [Pikkumaksi 3] [Maksi 3]

Pikkumini 3, kello 14:55, tuomari Marjo Heino, koirakoita 3, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 74 s, eteneminopeus 4,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  1 papill Dita Afrodite Niina Nurmi FPUKO         HYL  
  2 papill Rilla LAGOON MISS DARK CHOCO ICE Susan Nuurtila KIRSUT         HYL  
  4 käävil Alicia Froggies Just Call Her Ally Leena Syväoja KIRSUT         HYL  

Mini 3, kello 14:55, tuomari Marjo Heino, koirakoita 14, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 74 s, eteneminopeus 4,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 21 shelam Dharma Halivaaran Uudenvuoden Taika Sanna Ahola LÄGI 38,90 5,01 -10,10 0 -10,10  
2 18 käävil Pulla Trucker's Obsession Sanna Kunnasvirta TSAU 41,17 4,74 -7,83 0 -7,83  
3 11 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Lotta Jokinen TSAU 45,66 4,27 -3,34 0 -3,34  
4 6 schipp Mey Pikkuhäjyn Lumene Pilvi Ekman ATT 47,07 4,14 -1,93 0 -1,93  
5 12 käävil Hirmu Villa Fantasian Kenraali Lupu Johanna Suuronen ATT 49,03 3,98 0,03 0 0,03  
6 15 parson Erin Scotstyles Mindy Super Oona Mäntysaari ATT 42,33 4,61 -6,67 5 5  
7 9 jackru Billy Stallhagen's Bill Clinton Martina Stjernberg KKK 46,28 4,21 -2,72 5 5  
8 19 tarupi Mickan HEPULIN HELUNA Pilvi Ekman ATT 56,20 3,47 7,20 10 17,20  
  7 käävil Massimo BACKSEAT DRIVER'S MASSIMO Ulla Viholainen FPUKO         HYL  
  8 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         HYL  
  13 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU         HYL  
  17 shelam Witzi Käpäläkoplan Lumitassu Asko Jokinen TSAU         HYL  
  20 käävil Tami BACKSEAT DRIVER'S TAMBEST Ulla Viholainen FPUKO         HYL  
  22 jackru Ebba ANSOMETSÄN HAUMEA Martina Stjernberg KKK         HYL  

Medi 3, kello 14:55, tuomari Marjo Heino, koirakoita 16, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 74 s, eteneminopeus 4,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 34 shelam Yodi Käpäläkoplan Yodi Emmiina Abrahamsson LÄGI 37,42 5,21 -11,58 0 -11,58  
2 29 shelam Fendi Bumtsi Bum Zip Your Lip Linda Loikkanen SiSu 38,93 5,01 -10,07 0 -10,07  
3 25 cocspa Lysti Puvepapan Coc-o Chanel Emmi Virtanen ATT 51,13 3,81 2,13 0 2,13  
4 36 espves Lilla Bonachón Lilla Maria Wahlström LÄGI 51,91 3,76 2,91 0 2,91  
5 35 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT 44,73 4,36 -4,27 5 5  
6 26 auskel Toka Royal Coctail Arctic Frozen Sand Tiina Selenius TSAU 51,50 3,79 2,50 10 12,50  
  27 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Asko Jokinen TSAU         HYL  
  28 schape Hilda Puuparran Viola Kati Mäkelä TSAU         HYL  
  30 shelam Amigo Amigo Katja Taskinen KISA         HYL  
  32 shelam Touho Käpylaakson Ilon Viejä Minna Tikkanen HSKH         HYL  
  33 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  
  37 parson Pava Tupla-Täplän Maximus Toni Koutu NAS         HYL  
  38 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola LAW         HYL  
  39 pyrpal Hikka KIVASTI RÄHINÄRAKKAUTTA Pia Pynnä LÄGI         HYL  
  40 shelam Wexi Neat Dream All Shock Up Inkeri Vapalahti TASSU         HYL  
  41 espves Sulo Caraydan Rockii Tiina Väli-Mattila RAUMA         HYL  
  24 borcol Jura Chinagirl Tuulia Liuhto LAW         POIS  
  31 manter Chili Hannula Renholms Tango Rosa Kirsi Kiljander TSAU         POIS  

Pikkumaksi 3, kello 10:00, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 9, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 81 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 52 auspai Maaru ORIGINE II MY KIND OF TROUBLE Shanti Karinen I-HAH 49,03 4,14 -4,97 10 10  
2 46 mudi Hipsu Takkutukan Pohjantähti Eeva-Stiina Hatakka ATT 68,07 2,98 14,07 15 29,07  
3 47 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT 67,00 3,03 13,00 20 33,00  
  42 auspai Minka Landzett Exoticebony Dis Mira Markkanen FPUKO         HYL  
  44 auspai Vekki Ardiente Don Perro Melissa Markki HSKH         HYL  
  45 borcol Påp Kincsem Sonja Forsblom LÄGI         HYL  
  48 schape Kuje PUUPARRAN BEN Sanni Ahanen RFF         HYL  
  49 lagrom Gio Tulan Vengo Con Gioia Ida Vuorinen SLAGO         HYL  
  53 x-rotu Iina Iina Mira Markkanen FPUKO         HYL  

Maksi 3, kello 10:00, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 19, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 81 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 70 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 38,80 5,23 -15,20 0 -15,20  
2 56 borcol Sake WELSHRIVERDEE HERE FOR THE PARTY Timo Liuhto LAW 38,89 5,22 -15,11 0 -15,11  
3 71 borcol Thor Tending Gale Niina-Liina Linna NAS 39,26 5,17 -14,74 0 -14,74  
4 67 auspai Roi Peak'nstuff Lozin' Must Bror Svarfvar ATT 46,94 4,32 -7,06 5 5  
5 65 borcol Wow SHADOW OF AIRE TAKE A CHANCE Jaakko Suoknuuti LAW 57,21 3,55 3,21 15 18,21  
6 54 pitcol Rambo SAY WUF NO CAN DO Jenni Keskimäki ATT 57,95 3,50 3,95 15 18,95  
  50 borcol Ira Something Like Campi Dell'orrore Helena Heino BAD         HYL  
  55 pitcol Cheri Maple Yard Omg Päivi Granö LAW         HYL  
  57 borcol IPA PROMILLEN HIBIKI Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  58 borcol Ingrid Peatdigger Zen Keen Niina-Liina Linna NAS         HYL  
  59 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT         HYL  
  60 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  61 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU         HYL  
  62 belpam Kilju MECBERGER MARTTA Janne Lehtinen LÄGI         HYL  
  63 sakpai Fifi Nexocan Galdr Helena Heino BAD         HYL  
  64 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU         HYL  
  66 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT         HYL  
  68 borcol Sori SAUNAJAAKON DREAM CATCHER mila oravecz LAW         HYL  
  69 borcol Grace Downforce Grace Heidi Karanko RAUMA         HYL