Johtokunta:

johtokunta@tsau.info
postiosoite:

Yrjönalhontie 2, 21420 Lieto

Puheenjohtaja

Anri Saarinen
puheenjohtaja@tsau.info

Varapuheenjohtaja

Anne Linsuri
varapuheenjohtaja@tsau.info

Tiedottaja

Laura Myllylä
tiedotus@tsau.info 

Sihteeri

Laura Myllylä
sihteeri@tsau.info

Muut jäsenet

Sanni Murto

Eeva Savola

Ypi Kokkonen

Katja Koskinen

Muut yhteystiedot:  

Rahastonhoitaja 

Katja Koskinen

rahastonhoitaja@tsau.info

Jäsensihteeri 

Kaisa Karanko

jasensihteeri@tsau.info

Ryhmävastaava (ryhmäsiirrot, ryhmälistat, ryhmäasiat)

Katri Koivusalo 

ryhmavastaava@tsau.info

Koulutustoimikunta

Kurssivastaava:

Marika Karulinna

alkeiskurssit@tsau.info

Koulutustoimikunnan kokoonpano: Marika Karulinna, Anne Linsuri ja Anri Saarinen

koulutustoimikunta@tsau.info

Agilitykilpailut

Kilpailuvastaava:

Maria Lepänhaara

kilpailuvastaava@tsau.info

Ilmoittautuminen:

Mervi Juntunen

ilmoittautuminen@tsau.info

Epäviralliset kisat:

Terhi Heikkinen

episilmo@tsau.info

Kisatyöntekijät:

Terhi Heikkinen

kisatyontekijat@tsau.info

Toko/rallytokotoimikunta

Rally-tokon kilpailuvastaavat:

Sanni Murto ja Heli Larjava

rallytoko.tsau@gmail.com

Tokon kilpailuvastaava:

Carita Edgren

toko@tsau.info

Buffavastaava 

Eija Kumpula

buffa@tsau.info

TSAUK Oy (Royal Canin Areena)

Toimitusjohtaja:

Yrjo Kokkonen toimitusjohtaja.tsauk@tsau.info

Huoltopyynnöt, estekorjaukset: 

email: huolto@tsau.info

Hallivaraukset ja muut kiinteistöä koskevat asiat:

tsauk@tsau.info