Johtokunta:

johtokunta@tsau.info
postiosoite:

Yrjönalhontie 2, 21420 Lieto

Puheenjohtaja

Anri Saarinen
puheenjohtaja@tsau.info

Varapuheenjohtaja

Terhi Heikkinen
varapuheenjohtaja@tsau.info

Tiedottaja

Laura Myllylä
tiedotus@tsau.info 

Sihteeri

Laura Myllylä
sihteeri@tsau.info

Muut jäsenet

Eeva Savola

Elina Mäkinen

Lotta Viljastu

Carita Edgren

Katri Koivusalo

 

Muut yhteystiedot:  

Rahastonhoitaja 

Eeva Savola

rahastonhoitaja@tsau.info

Jäsensihteeri 

Kaisa Karanko

jasensihteeri@tsau.info

Ryhmävastaava (ryhmäsiirrot, ryhmälistat, ryhmäasiat)

Katri Koivusalo 

ryhmavastaava@tsau.info

Koulutustoimikunta

Kurssivastaava:

Lotta Viljastu

alkeiskurssit@tsau.info

Koulutustoimikunta:

koulutustoimikunta@tsau.info

Agilitykilpailut

Kilpailuvastaava:

Hanna Sori

kilpailuvastaava@tsau.info

Ilmoittautuminen:

Mervi Juntunen

ilmoittautuminen@tsau.info

Epäviralliset kisat:

Eva Kajander

episilmo@tsau.info

Kisatyöntekijät:

Eva Kajander

kisatyontekijat@tsau.info

Rally-tokon kilpailuvastaavat: 

Anna-Maija Rokka ja Elina Mäkinen

rallytoko.tsau@gmail.com

Tokon kilpailuvastaava:

Carita Edgren

toko@tsau.info

Buffavastaava:

Eija Kumpula

buffa@tsau.info

 

TSAUK Oy (Royal Canin Areena)

Toimitusjohtaja:

Yrjö Kokkonen

toimitusjohtaja.tsauk@tsau.info

Huoltopyynnöt, estekorjaukset: 

huolto@tsau.info

Hallivaraukset ja muut kiinteistöä koskevat asiat:

tsauk@tsau.info