Kilpailu 1.11.2022 MARRASkuun epikset, MÖLLIT hyppyrata, paikka Royal Canin Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, koirakoita 11, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 bichav Eppu Aava Kallio muuSeura 33,57 -16,43 0 -16,43  
2 9 shelam Mila Henni Hakala TSAU 33,61 -16,39 0 -16,39  
3 1 shelam Pilvi Marika Koivisto TSAU 34,05 -15,95 0 -15,95  
4 5 shelam Mila Henni Hakala TSAU 34,62 -15,38 0 -15,38  
5 4 bichav Eppu Aava Kallio muuSeura 35,91 -14,09 0 -14,09  
6 11 käävil Napero Anna Tiusanen TSAU 38,20 -11,80 0 -11,80  
7 6 petbra Mango Nina Aalto TSAU 40,20 -9,80 5 5  
8 8 chihul Rex Nelli Suominen muuSeura 49,27 -0,73 5 5  
9 2 chihul Rex Nelli Suominen muuSeura 90,67 40,67 50 90,67  
10 7 shelam Ella Silja Hakala TASSU 50,00 0,00 1000 1000 ei sijoitu
11 3 shelam Ella Silja Hakala TASSU 58,13 8,13 10030 10038,13 ei sijoitu

Medi, koirakoita 16, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 75 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 shelam Rådd Katja Hongisto ATT 27,26 -22,74 0 -22,74  
2 9 kromfo Maj Jaana Mero ATT 27,54 -22,46 0 -22,46  
3 19 muurotu Eddie Mervi Juntunen TSAU 29,71 -20,29 0 -20,29  
4 13 muurotu Eddie Mervi Juntunen TSAU 30,81 -19,19 5 5  
5 17 shelam Shima Elina Jalonen ATT 37,24 -12,76 5 5  
6 6 shelam Rådd Katja Hongisto ATT 27,82 -22,18 10 10  
7 7 shelam Kirppu Daniel Viljastu 7v TSAU 39,59 -10,41 10 10  
8 2 stbter Tytti Noora Lehtonen muuSeura 35,41 -14,59 15 15  
9 15 koohon Mimosa Hilda Ahokas ATT 50,79 0,79 15 15,79  
10 3 kromfo Maj Jaana Mero ATT 31,70 -18,30 20 20  
11 10 espves Solina Tiina Väli-Mattila RAUMA 40,62 -9,38 20 20  
12 18 shelam Witzi Daniel Viljastu 7v TSAU 43,37 -6,63 25 25  
13 12 stbter Uwe Tea Ylilonttinen TSAU 61,50 11,50 20 31,50  
14 11 stbter Tytti Noora Lehtonen muuSeura 48,90 -1,10 35 35  
15 8 stbter Tytti Noora Lehtonen muuSeura 52,54 2,54 45 47,54  
16 4 espves Tellu Tiina Väli-Mattila RAUMA 32,75 -17,25 10010 10010 ei sijoitu

Maksi, koirakoita 25, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 75 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 11 whippe Quick Kirsi K-A TSAU 23,78 -26,22 0 -26,22  
2 10 borcol Taiga Anniina Lehto MYNSK 25,09 -24,91 0 -24,91  
3 12 borcol Milo Anna Heikkilä TSAU 26,95 -23,05 0 -23,05  
4 3 borcol Taiga Anniina Lehto MYNSK 27,05 -22,95 0 -22,95  
5 13 muurotu Shiro Sofia Kivinen TSAU 29,96 -20,04 0 -20,04  
6 2 auskel Nokko Minna Lagström ATT 30,80 -19,20 0 -19,20  
7 21 auskel Nokko Minna Lagström ATT 31,06 -18,94 0 -18,94  
8 5 auspai Aada Katjuska Siloaho TSAU 31,36 -18,64 0 -18,64  
9 14 pampai Tyrni Emma Hurme ATT 34,34 -15,66 0 -15,66  
10 26 pampai Tyrni Emma Hurme ATT 34,74 -15,26 0 -15,26  
11 18 novnou Jekku Ronja Nikulainen ATT 36,28 -13,72 0 -13,72  
12 24 borcol Milo Anna Heikkilä TSAU 26,57 -23,43 5 5  
13 19 borcol Conan Jenni Kumpula ATT 28,61 -21,39 5 5  
14 9 auskel Nokko Minna Lagström ATT 31,90 -18,10 5 5  
15 25 auspai Neela Olivia Helin TSAU 38,85 -11,15 5 5  
16 22 auspai Milo Aada Hakula muuSeura 46,87 -3,13 5 5  
17 4 novnou Jekku Ronja Nikulainen ATT 35,46 -14,54 15 15  
18 23 muurotu Shiro Sofia Kivinen TSAU 36,32 -13,68 15 15  
19 7 isovil Armi Julia Aaltonen ATT 29,09 -20,91 20 20  
20 8 borcol Conan Jenni Kumpula ATT 37,59 -12,41 20 20  
21 17 isovil Armi Julia Aaltonen ATT 37,78 -12,22 20 20  
22 20 auspai Aada Katjuska Siloaho TSAU 47,55 -2,45 20 20  
23 1 auspai Milo Aada Hakula muuSeura 58,81 8,81 20 28,81  
24 15 borcol Ruuti Daniel Viljastu 7v TSAU 50,97 0,97 30 30,97  
25 6 whippe Quick Kirsi K-A TSAU 23,84 -26,16 1000 1000 Ei sijoitu